;

Torf Corporation na Cosmoprof Bologna 2017

Od 50 lat Cosmoprof Worldwide Bologna jest jednym z najważniejszych wydarzeń skierowanych dla profesjonalistów z branży kosmetycznej i międzynarodową platformą networkingową dla przemysłu kosmetycznego. W gronie tegorocznych wystawców nie zabrakło także ekspozycji firmy Torf Corporation.

Stoisko Torf Corporation było zlokalizowane w pawilonie narodowym, w otoczeniu innych rodzimych firm. Podczas tegorocznych targów promowaliśmy zarówno nasze unikatowe kosmetyki jak i pasty do zębów. Jako jeden z kluczowych producentów produktów do higieny jamy ustnej w Europie Środkowo-Wschodniej, prezentowaliśmy także nasze nowości w tej kategorii. W tym roku była to unikatowa linia past do zębów bez fluoru Intelcalc, polecana dla całej rodziny, diabetyków, osób stosujących protezy zębowe i aparaty ortodontyczne oraz osób palących tytoń. Ponadto bliżej pokazaliśmy naszym klientom m.in. dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy z linii dermo face, sebio stworzoną z myślą o skórze tłustej i problematycznej, która jest w czołówce sprzedaży w swojej kategorii w Polsce i jest od lat doceniana przez naszych klientów (Instyle Best Beauty Buys 2016, Nagroda Zaufania Złoty Otis 2013, Perły Rynku Kosmetycznego 2012).

Nie zabrakło także naszych najnowszych wdrożeń produktowych do pielęgnacji twarzy i ciała tołpa: green oraz kosmetyków marki Skin In The City.

Targi Cosmoprof są od lat największą imprezą w naszej branży i obecność producentów kosmetyków jest na nich obowiązkowa, zarówno jeśli chodzi o obserwację nowych trendów jak i zaprezentowanie własnej oferty. Także w tym roku targi przyciągnęły dużą grupę klientów, a wystawiane stoiska pokazały siłę światowej branży kosmetycznej. Polska wypadła tutaj niezwykle okazale na tle innych krajów, do czego z pewnością przyczyniła się przygotowana i dobrze zrealizowana koncepcja zabudowy narodowej integrującej pod wspólnym szyldem wszystkich polskich producentów. Sprzyjał też temu wdrożony program Go to Brand realizowany przez Ministerstwo Gospodarki. To pokazuje odwiedzającym, że polska branża kosmetyczna to jeden z filarów naszej gospodarki, o czym wielokrotnie słyszymy w kuluarach od odbiorców z innych krajów – mówi Paweł Pietruszka, Dyrektor Sprzedaży Torf Corporation

Torf Corporation w ostatnich latach dynamicznie rozwija sprzedaż krajową i eksportową. Udział eksportu ciągle rośnie, dlatego tak ważna jest dla Torf Corporation obecność w wydarzeniach branżowych o tak dużym potencjale, jak targi Cosmoprof w Bolonii. I z pewnością na kolejnej edycji również firmy na nich nie zabraknie.

  help!  
x
x