;

ruszyła kampania tołpa: oczyszczanie.

odpowiednie oczyszczanie skóry to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji – pod takim hasłem ruszyła nasza nowa kampania, w której promujemy nasze dermokosmetyki oraz dobre nawyki związane z oczyszczaniem skóry.

wrzesień_oczyszczanie_3_1200x627

Z badań które przeprowadziliśmy wynika, że wciąż brakuje wśród kobiet wiedzy na temat podstaw dotyczących codziennej pielęgnacji:
w łazience przeciętnej Polki znajdują się produkty
niedopasowane do indywidualnych potrzeb ich skóry, tonik używany jest zamiennie z płynem micelarnym, a zmywanie z twarzy kolorowych kosmetyków uważane jest za ostateczne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń.

Pierwszy etap kampanii zakłada działania w social media, w tym także w blogosferze. Zaprosiliśmy do współpracy blogerki parentingowe (m.in.: Lady Gugu, Nebule, Szczęślivą), które na swoich blogach tworzą autorskie wpisy.
Wsparciem dla działań w social media jest dedykowana strona www http://oczyszczanie.tolpa.pl

Na tej stronie przybliżamy wszystko co jest związane z prawidłowym oczyszczaniem skóry twarzy. Wyjaśniamy dlaczego jest tak ważne i jak je wykonywać.
Chcemy, aby kobiety mogły skonfrontować swoje nawyki pielęgnacyjne i poznać błędy, których powinny unikać.

Dlaczego mamy?
Mamy to idealna grupa docelowa dla projektu – kobiety, posiadające potomstwo pokazują, że brak czasu nie jest żadną wymówką w pielęgnacyjnych brakach.
Prawidłowe oczyszczanie to tak naprawdę tylko trzy minuty, czyli 180 sekund w ciągu dnia, które zawsze można efektywnie zagospodarować.

Bez tytułu

Bonusem tej części kampanii jest akcja #nietylkomama, zachęcająca czytelniczki do dzielenia się w social media zdjęciami przedstawiającymi, w jaki sposób spędzają czas, zarezerwowany tylko dla siebie.
Konkurs promowany jest za pośrednictwem spotu video z udziałem Miss Ferreiry https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=U2ygCwQZ5c8

Mamy to tylko początek. W późniejszych etapach zaplanowaliśmy współpracę z popularnymi przedstawicielami vlogosfery, realizując przy tym kolejne hasła kampanii: sama woda nie wystarczy,
krem nie wchłonie się na 100% bez prawidłowego oczyszczenia, czy demakijaż=oczyszczanie? A właśnie, że nie.

Zapraszamy na stronę http://oczyszczanie.tolpa.pl

 

  help!  
x
x