;

Dbamy o zdrowie naszych pracowników

W Torf Corporation czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. W związku z nadzwyczajnym czasem pandemii jaki obecnie panuje, wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności i higieny. Finansujemy testy na Covid-19 dla naszych Pracowników oraz prowadzimy edukację w zakresie ochrony przed zakażeniem. Stworzyliśmy możliwość zdalnej pracy z domu Pracownikom, którzy mogą realizować swoje zadania poza siedzibą firmy. Panująca sytuacja i podjęte środki zapobiegawcze nie zmniejszają naszych możliwości wytwórczych w zakładzie w Kątach Wrocławskich, które są w pełni wykorzystywane do produkcji kosmetyków.

W trosce o nasze wspólne zdrowie przekazaliśmy Pracownikom preparat tołpa expert immuno complex na wzmocnienie odporności w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym. Jest  to naturalny przeciwutleniacz, który chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, regeneruje, wzmacnia oraz zmniejsza podatność na infekcje.

Nieustannie rozwijamy bezpieczne i zdrowe środowisko pracy. Z uwagą odpowiadamy na bieżące potrzeby naszych Pracowników. Już od 1 października, dostępny będzie nowy, szerszy pakiet opieki medycznej w placówkach LuxMed.

  help!  
x
x